sandomingo napisał(a):

Realna szansa na utrzymanie? Jprdl....
Niech już ten tydzień przeleci, bo tych pierdół o wariantach i podwariantach nie da się.czytać...
Za tydzień już będzie wszystko jasne.
|
Nie sądzę że będzie wszystko jasne. Wciąż 7 drużyn jest zamieszane w walkę o spadek na 2 kolejki przed końcem. Nie powiem, to spory ewenement.
Oczywiście możemy przegrać w Radomiu i zakończyć dyskusje o utrzymaniu.
Przynajmniej nikt nie powie że nie zasłużenie.