krysztal napisał(a):

|
Tak szansa jest realna.Problem w tym że my sami nie umiemy tej szansy wykorzystać.O zgrozo sezon się kończy a my dalej na dobrą sprawę możemy się utrzymać raz wygrywając i raz remisując
|
No właśnie dlatego jest nierealna. To drużyna jest tak beznadziejnie słaba, że nie ma opcji wygrania 2 meczów. Po prostu nie ma.