Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2022, 09:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tak szansa jest realna.Problem w tym że my sami nie umiemy tej szansy wykorzystać.O zgrozo sezon się kończy a my dalej na dobrą sprawę możemy się utrzymać raz wygrywając i raz remisując
No właśnie dlatego jest nierealna. To drużyna jest tak beznadziejnie słaba, że nie ma opcji wygrania 2 meczów. Po prostu nie ma.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując