Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89773
Stary 09.05.2022, 09:36
Patryko napisał(a):Wyświetl post
To nie jest myślenie kibiców, że można teraz wymienić 3/4 składu, tylko realia. Zakładam, że większość kontraktów jest skonstruowana tak, że spadek otwiera furtkę do ich rozwiązania, z częścią szrotu i tak byśmy się pożegnali.
Wielokrotnie pojawiało się info na forum. W przypadku spadku do I ligi nieistotne są zapisy w kontraktach - przepisy PZPN dają możliwość rozwiązania każdego kontraktu jednostronnie przez klub - warunkiem jest wypłata jednomiesięcznego wynagrodzenia jako odprawy oraz brak zaległości płacowych.
Dlatego po spadku w kadrze zostanie część młodych typu Młyński, Starzyński, Szot, Szota , Gruszkowski czyli ci po których nikt się nie zgłosi z Ekstraklasy. Biegańskiego pewnie sprzedamy za jakieś gorsze żeby wyjść na + z jego transferem. Pozostali - wszyscy obcokrajowcy + Sadlok OUT.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując