Patryko napisał(a):

|
To nie jest myślenie kibiców, że można teraz wymienić 3/4 składu, tylko realia. Zakładam, że większość kontraktów jest skonstruowana tak, że spadek otwiera furtkę do ich rozwiązania, z częścią szrotu i tak byśmy się pożegnali.
|
Wielokrotnie pojawiało się info na forum. W przypadku spadku do I ligi nieistotne są zapisy w kontraktach - przepisy PZPN dają możliwość rozwiązania każdego kontraktu jednostronnie przez klub - warunkiem jest wypłata jednomiesięcznego wynagrodzenia jako odprawy oraz brak zaległości płacowych.
Dlatego po spadku w kadrze zostanie część młodych typu Młyński, Starzyński, Szot, Szota , Gruszkowski czyli ci po których nikt się nie zgłosi z Ekstraklasy. Biegańskiego pewnie sprzedamy za jakieś gorsze żeby wyjść na + z jego transferem. Pozostali - wszyscy obcokrajowcy + Sadlok OUT.