Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 09.05.2022, 09:32
Armin napisał(a):Wyświetl post
Jak wam pisałem po meczu z Mielcem że potrzebne sa oddolne działania kibicowskie, coś w rodzaju bojkotu żeby trochę zarządzający zaczęli myśleć to zero poparcia. Zero odzewu. Nadal poklepujemy się po plecach jesteśmy wiślacką rodzina, sklepik otwarty czas zasilić klub kasą z pamiątek klubowych, na meczu z Jagą 18 tys. szalików w górę i śpiewamy, jest dobrze wszystko cacy. Ani słowa krytyki. I dlatego jest jak jest. Obudźcie się ludzie.
Tja bojkot.

Jeśli myślisz że trio czy zarząd śpi spokojnie po nocach to jesteś w błędzie. Przecież ci ludzie wiedza ze popełnili błędy ale co mają zrobić? Maja z dnia na dzień oddać klub nowemu meresinskiemu?

Każdy jeden jest kibicem Wisły nie od dziś. Cierpią równie mocno jak każdy kibic w osobna. Można na nich bluzgać ale to tylko wyląduje swoją flustracje. Myślę że jak przyklepiemy spadek na meczu z Wartą to będzie na to moment. Później trzeba żyć dalej, ewentualnie oddzielić prawdziwych kibiców od sezonowcow.

I nawet nie dlatego że matematycznie utrzymanie jest niemożliwe - bo jest wręcz przeciwnie, ale że drużyna jest w takim rozkładzie psycho-fizycznyn że się nie zdziwię jak z Radomniakiem nawet nie wygramy.
Odpowiedz cytując