|
To nie jest myślenie kibiców, że można teraz wymienić 3/4 składu, tylko realia. Zakładam, że większość kontraktów jest skonstruowana tak, że spadek otwiera furtkę do ich rozwiązania, z częścią szrotu i tak byśmy się pożegnali. Czeka nas MEGA wietrzenie szatni w lecie, pytanie tylko kto przyjdzie i w jakich okolicznościach.
Przy spadku zobaczymy zaciąg ligowych wyrobników, których zadaniem będzie wymęczenie awansu.
W przypadku utrzymania nie wyobrażam sobie kolejnego okienka bez realnych, gotówkowych wzmocnień, żeby nie powtórzyć scenariusza z tego sezonu.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|