Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#964
Stary 09.05.2022, 07:46
Na krytykę przyjdzie jeszcze czas. Odwracanie się od klubu w tym momencie przyniosłoby więcej strat niż korzyści czy motywacji. Walczmy do końca. Wygrajmy w Radomiu a serio może udać się uratować ten sezon. Kluczowe w przyszłej kolejce są moim zdaniem tylko dwa mecze. Nasz i Lubina z Rakowem. Termalica nie zdobędzie 9 pkt w 3 meczach, dziś może jeszcze wygrają ale w pozostałych 2 meczach myślę, że zdobędą max 2 pkt.

Tak jak napisał ktoś wyżej. Jagiellonia broniła sie cały mecz bo chciała uzyskać remis. Mecze w Radomiu i z Wartą powinny wyglądać całkowicie inaczej. Tym drużynom nie zależy na bezbramkowym remisie, będą chciały wygrać dlatego liczę na otwarte mecze i to że zaczniemy sobie tworzyć sytuacje. Liczę na to, że Gio coś strzeli wreszcie.


PS: Podobno kontuzja Poletanovicia nie jest groźna i będzie jeszcze mógł zagrać w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 09.05.2022 o godz. 07:49.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując