Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#959
Stary 08.05.2022, 22:48
Nie ratuja nas przed spadkiem: jeśli w następnej kolejce Zagłębie urwie remis a Lech wygra to ma mistrza i w ostatnim meczu może nie mieć motywacji..a Zagłębie gra o wszystko..
4 kluczowe mecze to:
Dwa nasze
Zagłębie- Raków i zwycięstwo Rakowa bo wtedy Lech gra o pełną pulę w ostatnim meczu. Zagłębie rozbiło Radomiaka i na pewno nabrali pewności
I jutro Łęczna z Termalica brak zwycięstwa Termalici.
Jakąś opcja jest to że Stał nie zdobędzie już punktu ale to tylko wishful thinking.
Ale w sumie to wszystko to można rozbić o kant dupy biorąc pod uwagę nasza forme to że przez kilkanaście spotkań wygraliśmy 1 więc czemu niby teraz mamy wygrać dwa z rzędu?
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 08.05.2022 o godz. 23:06.
Odpowiedz cytując