Drozd napisał(a):

|
Jedyna przewaga Brzęczka nad innymi była taka że kopacze nie będą mieli w głębokiej dupie co do nich mówi, bo jest z rodziny właściciela.
|
Brzeczka w dupie mieli kadrowicze, których oprócz Lewego mógłby nie powołać na mecze kadry.
To dlaczego uważasz, ze w dupie nie bedą go mieli kopacze którzy bedą mieli ważne kontrakty
Jeżeli przyjdzie albo przyjdą zawodnicy którzy zobaczą ze Brzeczek to totalna pisda nie znająca się na trenerce. A z tego co napisał Zibi to jest amator a nie trener. To jak szatnia będzie reagować

Będzie kabaret.
Jedyna różnica będzie taka że nie będzie cieszynki. Bo żeby kopacze nie mieli w głębokiej dupie trenera ten musi mieć poparcie właścicieli ale przedewszystkim znać się na trenerce, co go wyklucza No chyba ze trenerki będzie się dopiero uczył. To Ok wszystko się zgadza.