DOBRA bo widze, że dumacie miesiącami, a za uj prostej rzeczy nie wykminicie
PROSTA KALKULACJA, TYLKO dwie wygrane ratują nas przed spadkiem... Szkoda, że z Jagą nie wykorzystaliśmy szansy własnego boiska, choć z przebiegu meczu nie ma nawet nad czym gdybać bo graliśmy jakby była to ostatnia kolejka i pewny środek tabeli... Bez zaangazowania, bez wiary, bez złości sportowej... dopiero ostatnie 20 minut zaczęli grać tak jak powinni przez cały mecz :/ To wszystko nie napawa optymizmem przed kolejnymi meczami. Jedyna szansa w tym, że Radomiak nie gra już o nic, tak jak Warta... choć Radomiak będzie starał się zrehabilitować za blamaż z lubinem :/
Tak wygląda tabela przy naszych dwóch wygranych, czy jest to realne?
12. Stal Mielec 40
13. Jagiellonia Biały 38
14. Śląsk Wrocław 38
15. Wisła Kraków 37
16. Bruk-Bet Terma 37
17. Zagłębie Lubin 37
18. Górnik Łęczna 31
STAL. +4pkt
Stal Mielec - Śląsk Wrocław. X
Wisła Płock-
Stal Mielec. 2
JAGIELLONIA. +2pkt
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. X
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok. X
ZAGLEBIE. +2pkt
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa X
Lech Poznań - Zagłębie Lubin. X
SLASKA +4pkt
Stal Mielec - Śląsk Wrocław. X
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1
TERMALICA +7pkt
Górnik Łęczna -
Bruk-Bet Termalica 2
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 1
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica X
ŁECZNA +4pkt
Górnik Łęczna -
Bruk-Bet Termalica 2
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna X
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 1