ciacho napisał(a):

|
Pozostając jeszcze w sferze wiary w utrzymanie to dobrze, że Lech wyprzedził Raków. Zakładając że w następnej kolejce Lech wygrywa, Raków ogrywa Zagłębie, to w ostatniej kolejce z Zagłębiem Lech będzie gryzł trawę, bo wygrana da im mistrzostwo. Oczywiście my musimy wygrać oba mecze
|
po remisie z Piastem też gryźliby trawę w ostatniej kolejce przy założeniu , że i Raków i Lech zdobywają w kolejny weekend po 3 pkt. Niestety Piast dzisiaj traci szanse na puchary a gra za tydzień w Niecieczy będą już na wakacjach. Dodajmy , że jak za tydzień Raków zremisuje z Lubinem a Lech wygra to Lech ma mistrza przed ostatnią kolejką.... a to bardzo źle wróży dla nas.