Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89766
Stary 08.05.2022, 15:38
Właściciele chyba powinni wtrącać się w kwestie sportowe, przecież oni tym klubem zarządzają i odpowiadają za jego wyniki. I dlatego Wisła osiąga najgorsze wyniki od 26 lat. Jarek, Kuba i Tomek jak pokazały 3 lata nie ogarniają prowadzenie klubu pod kątem czysto sportowym. Widzę ich w Wiśle na innych stanowiskach, ale nie jako właściciele. Bo nie jest nic złego i dziwnego, że właściciele klubu wtrącają się w sprawy sportowego klubu którym sterują, problem jest tylko w tym, kto piastuje stanowisko właścicieli i czy mają jakiekolwiek predyspozycje do jego zajmowania.

A te pieniądze, które pożyczyli Wiśle 3 lata temu, pewnie już im się zwróciły. Przecież dostają co miesiąc pensje z kasy klubu.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 08.05.2022 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując