MaLk napisał(a):

Ale jak kosztem wartości sportowej, skoro my przecież ostatnio przedłożyliśmy wydatki na "wartość sportową" ponad spłatę długów.
Oczywiście wykonanie przez naszych asów zarządzania klubem sportowym było takie, że nie ma ani wartości sportowej, ani spłaty długów - ale to tylko przez ich nieudolność.
|
masz na myśli, że ostatni na oślep wydawaliśmy pieniądze w nadziei na utrzymanie?