Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
947
08.05.2022, 14:07
Wygrana Lechii ze Stalą sprawiła że jeśli wygramy z Radomiakiem to na pewno nie spadniemy przed ostatnią kolejką będąc dalej w grze, bo Stał gra ze Śląskiem w następnej kolejce i ktoś zgubi punkty.
Gunner1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gunner1906
Znajdź inne posty napisane przez Gunner1906