Patryko napisał(a):

|
Wydaję mi się, że trio zrozumiało już lekcję, którą dostało
|
Podziwiam Twój optymizm. Poza tym to nie TRIO musi zrozumieć lekcję ale jedna konkretna osoba w klubie. Królewski czy Jażdżyńki trzymali się z daleka od strony sportowej, nie jest to żadna tajemnica.