Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 08.05.2022, 12:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
niekompetencją i kolesiostwem.
Przykre, ale prawdziwe.
Innego wytłumaczenia (poza spółdzielnią) nie ma.

I sądzę, że w tym kierunku pójdą w najbliższym czasie arty w zaprzyjaźnionych mediach. Po to, by kibice uwierzyli w dobry zarząd i złego wilka poza nim.
FraMat,

I jeżeli kolesiostwo i niekompetencja się nie skończy to po 1 lidze będzie 2 liga a nie Ekstraklasa. I to jest najbardziej przerażajace. Spadek jest częścią sportu i jakoś można by go przeboleć. Problem w tym że jak człowiek patrzy na poczynania zarządu to mam obawy czy leci z nami pilot. Właściciel, brat właściciela prezesem i wujek właściciela trenerem. O ile do kompetencji wujka jakiś większych uwag mieć nie można to nie mogę zrozumieć jak można z brata który, wg mojej wiedzy, nie ma kompetencji do prowadzenia klubu sportowego zrobić prezesa. Dlaczego nie ma profesjonalisty który wie jak prowadzić klub? Dlaczego nie ma, mimo trzech lat, odpowiedniego pionu sportowego? Szanuje trio za to ze wyciągnęli nas z bagna ale, na litość Boską, jak się nie ma o czymś pojęcia to się zatrudnia osoby które mają o tym pojęcie i daje się tym osobom pracować.
Ostatnio edytowane przez RAF : 08.05.2022 o godz. 13:12.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując