skarabeus napisał(a):

|
Kwiecien nie wzial Wisly przez dlugi, ale przez sytuacje z kibolami. Pora to powiedziec wprost.
|
Polska, XXI w.
FraMat napisał(a):

wyjątkowo się zgadzam
Zastanawiam się tylko, na kogo znowu Kuba zrzuci winę
|
Jest takie powiedzenie, żeby z rodziną i przyjaciółmi nie robić interesów, bo albo nie wyjdzie interes, albo straci się rodzinę i przyjaciół.