Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 08.05.2022, 11:17
MaLk napisał(a):Wyświetl post
No, super - i wyładowałeś to akurat na mnie

Wyjaśniam, uważam Brzęczka za trenera generalnie powyżej naszych możliwości, którego nie mielibyśmy szans zatrudnić w normalnych warunkach. No ale kurcze, nie uważam go też za trenerskiego boga, więc jeśli uważam, że coś spieprzył, to o tym piszę. Uważam więc, że popełnił błąd próbując powtórzyć taktykę z Górnika tylko dlatego, że ten jeden jedyny mecz w tym roku akurat wygraliśmy. Ale nie wygraliśmy go dlatego, że przez 60 minut grali Skvarka i Hugi, w związku z czym coś zyskaliśmy, tylko pomimo tego, że straciliśmy wtedy bezpowrotnie 60 minut z nimi na boisku. Dzisiaj nie byliśmy w sytuacji, w której moglibyśmy sobie pozwolić na bezpowrotne tracenie ani minuty, trzeba było walczyć wszystkim najlepszym, co mieliśmy. A i Savić, i Manu (którego wcale jakoś specjalnie nie cenię) są po prostu lepsi.
Brzeczek to nie jest trener. Ponoć kilka lat temu licencje w „czipsach” znalazł
Z reszta się zgadzam

Ja jestem tylko ciekawy, jak to będzie jak Puchatek będzie musiał brzeczyszczykiewicza i tołdiego wypierd o l i ć
Odpowiedz cytując