Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2022, 10:12
według mnie zostaną młokosy + Sadlok + Uryga nie ma co liczyć na resztę.. zapomnijmy o GIO, MANU, Fernandezie.. może ewentualnie Frydrych zostanie na emeryturke i to wszystko.. trzeba się przyzwyczaic, że gracze pokroju Śpiączki będą u nas mega gwiazdami
Odpowiedz cytując