|
według mnie zostaną młokosy + Sadlok + Uryga nie ma co liczyć na resztę.. zapomnijmy o GIO, MANU, Fernandezie.. może ewentualnie Frydrych zostanie na emeryturke i to wszystko.. trzeba się przyzwyczaic, że gracze pokroju Śpiączki będą u nas mega gwiazdami
|