Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89750
Stary 08.05.2022, 09:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
O ie spadek dwa lata temu byłby gwoździem do trumny, to teraz może być okazją do naprawienia błędów z ostatnich trzech lat i najważniejsze, możliwość zbudowania zespołu który ma jakiś cel do którego dąży. Bo przez brak takiego sportowego celu od trzech lat, właśnie spadamy.
Naprawdę ktoś wierzy, że ci dyletanci w kwestiach sportowych u steru są w stanie z marszu, w jedno okienko zbudować drużynę na awans, skoro przez 3 lata jedyne co "zbudowali" to drużynę, która cały czas broniła się przed spadkiem?
Odpowiedz cytując