Drozd napisał(a):

|
O ie spadek dwa lata temu byłby gwoździem do trumny, to teraz może być okazją do naprawienia błędów z ostatnich trzech lat i najważniejsze, możliwość zbudowania zespołu który ma jakiś cel do którego dąży. Bo przez brak takiego sportowego celu od trzech lat, właśnie spadamy.
|
Naprawdę ktoś wierzy, że ci dyletanci w kwestiach sportowych u steru są w stanie z marszu, w jedno okienko zbudować drużynę na awans, skoro przez 3 lata jedyne co "zbudowali" to drużynę, która cały czas broniła się przed spadkiem?