Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#926
Stary 08.05.2022, 08:40
Trzeba jasno stwierdzić, że przez ostatnie lata E-klapa ratowała Wiśle dupę, czy to podziałem na grupy mistrzowską i spadkową, albo tym że spadała jedna drużyna. W tym sezonie się to skończyło i walka o utrzymanie skończyła się już kilka kolejek temu po meczach z Mielcem i Łęczną u siebie. Można na R20 gasić światło i na derby czekać kilka lat... niekoniecznie z drużyną z Kałuży.
Odpowiedz cytując