|
Trzeba jasno stwierdzić, że przez ostatnie lata E-klapa ratowała Wiśle dupę, czy to podziałem na grupy mistrzowską i spadkową, albo tym że spadała jedna drużyna. W tym sezonie się to skończyło i walka o utrzymanie skończyła się już kilka kolejek temu po meczach z Mielcem i Łęczną u siebie. Można na R20 gasić światło i na derby czekać kilka lat... niekoniecznie z drużyną z Kałuży.
|