|
Jesteśmy w dupie bo natężenie kolegów/rodziny Kuby jest w Wiśle tak duże, że każdy jeden z nich będzie nie do usunięcia. Kto zwolni Brzęczka? Bałaziński?
Zresztą, akurat Brzęczek mógłby zostać w mojej opinii, bo nie w nim leży problem.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|