Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#917
Stary 07.05.2022, 23:59
Szanse na utrzymanie nie większe niż 10%.

I liga nie jest taka zła - trzeba szukać pozytywów:
- może karnety będą tańsze
- niektórzy podciągną się z geografii Polski (hmm - gdzie tak dokładnie jest ten Głogów?)
- jest spora szansa, że będziemy wygrywać więcej niż jeden mecz w rundzie
- na Canal+ będzie można zaoszczędzić
Odpowiedz cytując