|
Szanse na utrzymanie nie większe niż 10%.
I liga nie jest taka zła - trzeba szukać pozytywów:
- może karnety będą tańsze
- niektórzy podciągną się z geografii Polski (hmm - gdzie tak dokładnie jest ten Głogów?)
- jest spora szansa, że będziemy wygrywać więcej niż jeden mecz w rundzie
- na Canal+ będzie można zaoszczędzić
|