Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89738
Stary 07.05.2022, 23:53
Tu nawet nie chodzi o to czy budżet pozwoli tylko piłkarze sami będą chcieli zostać w przypadku ew. spadku w Ekstraklasie np. Poletanović na którego pewnie będą chętne kluby. Przykładowo również: Colley'a, Frydrycha, Manu, Skvarki, Gio, Klimenta też sobie jakoś nie wyobrażam grających w Wiśle w I lidze.

Nawet nie wiadomo co mają w kontraktach w razie ew. spadku.
Ostatnio edytowane przez R33 : 07.05.2022 o godz. 23:57.
Odpowiedz cytując