|
Dodatkowo, podział na my (sociosy) jesteśmy super - reszta zła. Oddzielne forum, itp. też jest jedną z głównych przyczyn dzisiejszej sytuacji - brak krytyki wobec działań klubu, brak reakcji na zatrudnienie brata i wujka, itp.
Kiedyś poprzednik Świętego Jakuba, a więc już zapomniana ,,gwiazda" dzisiejszej Stali Rzeszów też dokonywała podziału, który potem był bardzo kontynuowany aż do momentu upadku rządów Sarapaty (my SKWK jesteśmy super - reszta zła).
Na oczyszczenie i prawdziwy reset była szansa wiosną 2019 r., ale ta szansa została z premedytacją zmarnowana.
Przecież, ewentualny spadek, a więc jeszcze bardziej zwiększenie marazmu sportowego spowoduje wzmocnienie tych środowisk, a więc braci i Socios, TS-u. To jest oczywiste.
Jedynie nastąpi jakaś wymiana stanowisk między tymi podmiotami, aby udać, że coś się zmienia i tyle.
Naiwni uwierzą, że spadek jest potrzebny, że będzie reset, a skończy się na zabawach z wymianą stanowisk - w stylu: Jurek zostanie dyrektorem, Dawid prezesem Socios, Dorotkę przesuną do sekcji piłkarskiej. Taki misz masz dla naiwnych. Trenerem zrobią Sobolewskiego. Tak jak się robi w polityce. Albo ktoś z obecnego drugiego szeregu - mniej znany zostanie symbolem ,,zmian", że niby nie brał udziału, że jest czysty, kolejny święty.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.05.2022 o godz. 23:32.
|