Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89737
Stary 07.05.2022, 23:01
Myślę że już się można zastanawiać kogo z tego składu węgla i papy zostawić, kogo wypożyczyć, kogo pogonić, kogo sprzedać..

Ja bym zrobił tak:

Kieszek - out lub zostawić jeśli obniży kontrakt
Biegański - zostawić lub sprzedać
Rosa - out

Gruszkowski - zostawić lub sprzedać
Frydrych - out lub zostawić jak obniży kontrakt
Colley - sprzedać lub zostawić jak obniży kontrakt
Sadlok - out
Ring - out
Hanousek - out
Szot - out, wypożyczyć lub zostawić
Szota - zostawić
Uryga - zostawić jak zejdzie z kontraktu

Gio - out
Manu - out
Skvarka - out
Kuba - ?
Plewka - zostawić
Fazlagic - wypożyczyć
Poletanovic- zostawić jak budżet pozwoli
Zukov - out
Kuveljic - out
Młyński - zostawić
Starzyński - zostawić
Hugi - out
Cisse - out

Ondrasek - zostawić jak zejdzie z kontrakt
Fernandez - zostawić jak zejdzie z kontraktu
Kliment - out

Podsumowując. Nie ma drużyny. Będzie budownie od nowa, czyli jak ktoś liczy że spokojnie już w 1 roku awansujemy do esa do się grubo myli.
Odpowiedz cytując