Myślę że już się można zastanawiać kogo z tego składu węgla i papy zostawić, kogo wypożyczyć, kogo pogonić, kogo sprzedać..
Ja bym zrobił tak:
Kieszek - out lub zostawić jeśli obniży kontrakt
Biegański - zostawić lub sprzedać
Rosa - out
Gruszkowski - zostawić lub sprzedać
Frydrych - out lub zostawić jak obniży kontrakt
Colley - sprzedać lub zostawić jak obniży kontrakt
Sadlok - out
Ring - out
Hanousek - out
Szot - out, wypożyczyć lub zostawić
Szota - zostawić
Uryga - zostawić jak zejdzie z kontraktu
Gio - out
Manu - out
Skvarka - out
Kuba -

?
Plewka - zostawić
Fazlagic - wypożyczyć
Poletanovic- zostawić jak budżet pozwoli
Zukov - out
Kuveljic - out
Młyński - zostawić
Starzyński - zostawić
Hugi - out
Cisse - out
Ondrasek - zostawić jak zejdzie z kontrakt
Fernandez - zostawić jak zejdzie z kontraktu
Kliment - out
Podsumowując. Nie ma drużyny. Będzie budownie od nowa, czyli jak ktoś liczy że spokojnie już w 1 roku awansujemy do esa do się grubo myli.