Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 07.05.2022, 22:46
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
FraMat
Ja z perspektywy trybun widzialem to inaczej. Falzagic mial 3 bardzo glupie straty, po ktorych gdyby Jaga byla zorientowana na gre do przodu to mogla miec bardzo dobre sytuacje. Troche jak 1 bramka z Plockiem tylko bez faulu na nim.
Poza tym ja nie widzialem tego uruchamiania kolegow. Chyba, ze masz na mysli Coley i Frydrycha.
Owszem, dwie - trzy pilki dal, ale na 60 minut gry to troche malo.
Obaj macie rację.

Fazlagić jednocześnie rozgrywał swój najlepszy mecz i miał sporo błędów. Co tylko podsumowuje ten transfer.
Odpowiedz cytując