MaLk napisał(a):

Z mojej perspektywy test został w większej części oblany.
Od dzisiaj z przerażeniem będę obserwował każdy dzień funkcjonowania klubu, ponieważ nie mam już pewności, że Kuba w decydującej chwili będzie potrafił schować swoje ambicje i swój honor do kieszeni, a ryzyko przekształcenia się w oblężoną twierdzę wzrasta.
|
Dwa miesiące później - bez zmian...