Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 07.05.2022, 21:59
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu po tych meczach udowodnili sobie, że mogą niewiele, że są szrotem - przez chwilę uwierzyli w siebie i na tej fantazji polecieli kilka meczów (Lechia, Lech, Piast, Górnik), punktów z tego nie było więc przyszła niemoc i zwątpienie w siebie.
A teraz to już majtki pełne więc trudno marzyć o dobrej grze. Przecież ci ludzie w życiu nic nie osiągnęli piłkarsko, oni w życiu pod taką presją nie grali więc jak mają dać radę teraz? Im większa presja i mniej nam zostaje tych "finałów" to gra gorsza...
To jak to czy ktoś jest szrotem czy nie zależy od tego czy wierzy w siebie? Czyli od głowy, a nie umiejętności? Czyli odpowiednie nastawienie może sprawić, że szrot przestaje być szrotem? To już nie piniondze?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując