Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 07.05.2022, 21:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kuba Kubą ale ogólnie ten cały układ jest źle zbudowany, co tu dużo mówić kolesiostwo, rodzinka i kółko wzajemnej adoracji. Nikt z tych nietykalnych za nic nie odpowiada. Trudno żeby w takiej sytuacji wyniknęło coś pozytywnego.
Trzeba ich od kasy odciąć i tyle. Natomiast to jest jednocześnie uderzenie w Wisłę. Ja głupi karnet kupię jak zawsze od lat.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując