Jaroo1 napisał(a):

|
Kuba Kubą ale ogólnie ten cały układ jest źle zbudowany, co tu dużo mówić kolesiostwo, rodzinka i kółko wzajemnej adoracji. Nikt z tych nietykalnych za nic nie odpowiada. Trudno żeby w takiej sytuacji wyniknęło coś pozytywnego.
|
Trzeba ich od kasy odciąć i tyle. Natomiast to jest jednocześnie uderzenie w Wisłę. Ja głupi karnet kupię jak zawsze od lat.