Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 07.05.2022, 21:27
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Odświeżę temat. Przyda się.
Ponieważ mówienie prawdy oraz wskazywanie błędów jest w naszym klubie niedopuszczalne.

Żyjemy w jakimś matrixie gdzie Wisła nie może spaść bo jest Wisłą. O ile trio organizacyjnie ogarnia. Trzeba przyznać, że ściąganie takiej ilości sponsorów do sportowego trupa zakrawa na cud to sportowo jest to delikatnie mówiąc tragedia.

Romantycy szukający cudownych piłkarzy wśród byłych piłkarzy Wisły oraz zawodników którzy 8 lat temu byli na testach w rezerwach dowolnego klubu z zachodu.

Od dłuższego czasu nasz pion sportowy pracował intensywnie nad ściąganiem coraz gorszego szrotu, dodajmy do tego, że nikt w świecie piłkarskim kto jest choć troszkę poważny nie chciał u nas grać.

Jaki cudem Poletanović się u nas znalazł to nie wiem - ale to wypadek przy pracy. A takich zawodników powinniśmy w przerwie ściągnąć 5 jeśli marzyliśmy o utrzymaniu.

Do tego jakaś wiara, że trener ma wielkie znaczenie i nagle przejdzie ktoś kto nauczy, naszych piłkarzy nie dotykać piłki ręką w polu karnym czy tego jak trafić do bramki z 3 metrów.

Na poziomie dołu esy i niżej trener jest tylko dodatkiem - najważniejsze jest przygotowanie motoryczne i ogarnięci piłkarze, którzy wiedzą co mają robić.



Lecimy do 1 ligi sportowo jesteśmy 0. Aktualny skład nie będzie w stanie się utrzymać w 1 lidze. A my zatrudniamy Brożka - bo to taki miły kolega.

Ciągle opowiadamy sobie, że mamy lepszych piłkarzy od Warty, Radomiaka itp. A prawda jest zgoła odwrotna - nie, nie mamy. A pierwsza liga będzie dla nas bardzo bolesną lekcją.

Teraz po spadku będzie wiele ważnych deklaracji - .......enia kotka za pomocą młotka. Nasz pion sportowy utrzyma w zespole Sadlok, Gruszkowskiego i innych piłkarzy na poziomie środka 2 ligi.

Przed sezonem wzmocni nas kilku piłkarzy którzy mają coś ciekawego w CV. Zagramy kilka dobrych meczy i potem przyjdzie pierwsza seria porażek po której poleci Brzęczek lub jego następca.

Pod koniec sezonu 1 ligi zrobi się gorąco i zaczniemy szukać winnych wszędzie tylko nie w piłkarzach.

Może jakimś cudem się utrzymamy - wtedy będzie wielki hard reset i tak dalej. (albo IV liga bo klub się rozpadnie)

Bardzo chciałbym się mylić i odszczekać to wszystko, najchętniej po cudownym utrzymaniu ale patrząc na nastawienie trio do tego wszystkiego oraz poziom naszych kopaczy innej drogi nie widzę.

Tli się we mnie nadzieja, że ten spadek będzie szokiem, który otworzy oczy na to, że nie da się wygrywać nie mając piłkarzy w składzie. I że od razu wrócimy do Esy mocniejsi, ale to też mrzonka.

Lecimy w piłkarski niebyt na lata.

Wielki szacunek dla kibiców na meczu z Jagiellonią, którzy do końca dopingowali - jakoś łatwiej będzie spadać po takim obrazku. Chciałbym mieć w sobie trochę z Waszej wiary.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Ajax : 07.05.2022 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując