Elendil napisał(a):

|
Niby tak, ale z drugiej strony gdyby nie oni, to byśmy siedzieli gdzieś tam w 4 lidze i każdy by już o Wiśle zapomniał.
|
Po upadłości pewnie Kwiecień by nas wział. Teraz byśmy pewnie robili awans do 1 ligi ale na zdrowych zasadach, z profesjonalną organizacją.
Zamiast tego mamy spadek do 1 ligi z patologiczną organizacją i toksycznymi, chorymi układami w klubie, w którym nikt normalny nie będzie chciał pracować.