Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2098
Stary 07.05.2022, 21:25
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Niby tak, ale z drugiej strony gdyby nie oni, to byśmy siedzieli gdzieś tam w 4 lidze i każdy by już o Wiśle zapomniał.
Po upadłości pewnie Kwiecień by nas wział. Teraz byśmy pewnie robili awans do 1 ligi ale na zdrowych zasadach, z profesjonalną organizacją.

Zamiast tego mamy spadek do 1 ligi z patologiczną organizacją i toksycznymi, chorymi układami w klubie, w którym nikt normalny nie będzie chciał pracować.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując