|
A wystarczylo znalesc jakiegos kloca ktora ktory stał by umiejetnie w polu karnym i wykorzystał choc 1 sytuacje w meczu....jak klub mogł oprzec swoje być albo nie być w lidze na Zdenku Ondrasku ? czy tam sa jacys normalni ludzie?
dlaczego nie znaleziono jakiegokolwiek napastnika?
a teraz to niech ogladaja swoje "dzieło",bo praktycznie jestesmy juz w 1 lidze.
niepotrafimy wygrac meczu w tej lidze,wiec z niej spadamy,proste.
niedowiary........ nie udalo sie Miśkom i Sarapatom choc bardzo chcieli ale udało sie braciom Błaszczykowskim.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.05.2022 o godz. 21:19.
|