Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.05.2022, 21:15
A wystarczylo znalesc jakiegos kloca ktora ktory stał by umiejetnie w polu karnym i wykorzystał choc 1 sytuacje w meczu....jak klub mogł oprzec swoje być albo nie być w lidze na Zdenku Ondrasku ? czy tam sa jacys normalni ludzie?
dlaczego nie znaleziono jakiegokolwiek napastnika?

a teraz to niech ogladaja swoje "dzieło",bo praktycznie jestesmy juz w 1 lidze.

niepotrafimy wygrac meczu w tej lidze,wiec z niej spadamy,proste.

niedowiary........ nie udalo sie Miśkom i Sarapatom choc bardzo chcieli ale udało sie braciom Błaszczykowskim.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.05.2022 o godz. 21:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując