Levis88 napisał(a):

|
Zapisujcie się do Socios.
|
Chyba zwariowałeś. Kto będzie chciał swoje pieniądze w prywatny folwark Błaszczykowskiego pakować?
Już poszło info o zatrudnieniu na skauta Brożka, który nigdy nie był skautem. Brakuje jeszcze posadki dla Żurawskiego, Kosowskiego i Boguskiego.
Zarząd powinien wypierdalać.