Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
882
07.05.2022, 20:59
DeadOrAlive
napisał(a):
Jeżeli z tak słabą Jagiellonią nie potrafimy wbić przynajmniej jednej bramki, to nie mamy czego szukać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zamknąć temat.
Niestety. Żenująca gra.
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran