Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 07.05.2022, 12:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Trzeba było grac i patrzeć na siebie, nie cieszyć sie z jednego punkciku. A od poczatku byla kalkulacja, ze wystarczy wygrac 5 na 8 meczów itp ogladanie sie na rywali i mówienie o tym terminarzu. Jakby terminarz mial znaczenie a punkty np z Lechem śmierdzialy.

Ten klub jest do wszystkiego minimalistycznie nastawiony. Utrzymać sie na granicy, transfery porobić na ostatnia chwile, sprzedac za 2 mln a kupic za pol mln.

Miało być ratowanie trupa i było..kazdy sie zaangazowal i udało sie ale miał byc tez profesjonalizm a nie ma go za grosz. Jest rodzina i znajomi, kółko wzajemnej adoracji i nic więcej.
Wiadomo, ze WSH dalo podwaliny do tego co jest teraz, do kryzysu ale mimo wszytko, my nie jestesmy na takim poziomie aby miec problemy w ekstraklasie sie utrzymac, kasa jest, kibice sa, marka nadal jest, a wyszla kupa i oglądanie sie na Termalice, Łęczna, przed nami Warta, Radomiak, Slask w kryzysie i z garstka kibiców itd
Kolejny wizjoner z majakami. To forum zawsze dostarcza.
Nie wygraliśmy z Lechem przez minimalizm. OK. Jakie to proste, powinieneś nas trenować zamiast Brzęczka.

Twój belkot ma się nijak do rzeczywistości, niestety, bo to nie z Lechem wyszedł minimalizm i głupota, tylko z Gulą i ogrywaniem młodych. Trio zlekceważyło ekstraklasę a Brzęczek i Sobol po prostu reanimują piłkarskiego trupa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.05.2022 o godz. 12:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując