Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.05.2022, 01:16
zobaczymy jutro Panie kolego. Jagiellonia w Krakowie wygrala tylko dwa razy w sezonie 88/89 i w 2014 roku. remisow bylo zdaje sie 5 a wygranych Wisly u siebie 11. statystyka niby przemawia za Krakowem ale Jagiellonia do utrzymania potrzebuje jeszcze jakis mniej wiecej 2 punktow i tego bedzie szukac w ostatnich meczach. w Bialymstoku gra z Legia, na wyjezdzie z Leczna i o punkty w obu meczach moze byc ciezko wiec w Krakowie nie moze sobie pozwolic na porazke. zycze zdrowia.
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
Odpowiedz cytując