JudasPriest napisał(a):

To jest naprawdę tak trudne zatrudnić osoby z kwalifikacjami ?
|
Moim zdaniem nikt z kwalifikacjami nie będzie chciał tu pracować bo Wisła to obecnie niestety toksyczne miejsce.
Mamy u sterów ludzi, którzy najwyraźniej nie mają pojęcia jak budować klub piłkarski i zatrudniają oni kolejnych wedle klucza "fajności." To się musi skończyć upadkiem i 1 liga to chyba nie jest dno tego patologicznego układu.