Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89735
Stary 06.05.2022, 22:45
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
To jest naprawdę tak trudne zatrudnić osoby z kwalifikacjami?
Moim zdaniem nikt z kwalifikacjami nie będzie chciał tu pracować bo Wisła to obecnie niestety toksyczne miejsce.

Mamy u sterów ludzi, którzy najwyraźniej nie mają pojęcia jak budować klub piłkarski i zatrudniają oni kolejnych wedle klucza "fajności." To się musi skończyć upadkiem i 1 liga to chyba nie jest dno tego patologicznego układu.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując