Ocieplanie wizerunku

Dla mnie to kolejna porażka. Szanuję Brożka, ale jakie on ma ....a kwalifikacje?!
To jest niesamowite, że najważniejsza cechą, którą musi posiadać pracownik wg Trio to bycie Wiślakiem. Przecież za chwilę braknie nam funkcji dla nich. Kmiecik, Jop, Sobolewski, Glowacki, Biedrzycka, teraz Brożek. Przecież to jest anormalne. Brakuje jeszcze Wasilewskiego i Stolarczyka, no i Zdzisia Kapki. A zresztą, na stadion przychodzi kilkanaście tysięcy ludzi. Dla każdego coś znajdziemy. Przecież im będzie najbardziej zależeć na dobru klubu.
To jest naprawdę tak trudne zatrudnić osoby z kwalifikacjami

?
Sorry, ale po ostatnim wywiadzie Jarka i dzisiejszej informacji o Pawle sądzę, że cały ten plan z Trio.u sterów skończy się dramatycznie.