Elendil napisał(a):

z jednej strony większa presja, z drugiej - Radomiak to frajerzy, trzeba ich podobnie ogolić za tydzień. Oraz oczywiście wygrać z Jagą jutro, tu nie ma innej opcji, jeżeli faktycznie chcemy się utrzymać.
ZL ma jeszcze Raków i Lecha, także jeszcze się nie utrzymali.
|
Pytanie czy r wystawi nam za tydzień d.. tak samo jak dziś kretom. Bo jak nie to jesteśmy słabiutcy i moim zdaniem tego nie wygramy.
No ale wcześniej jest Jaga i brak zwycięstwa jutra postawi nas przed koniecznościĂ. dwóch zwycięstw, które i tak niekoniecznie dałyby utrzymanie.
Sytuacja na ten moment już bardzo bardzo mocno pachnie spadkiem.