Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 06.05.2022, 19:56
Elendil napisał(a):Wyświetl post
z jednej strony większa presja, z drugiej - Radomiak to frajerzy, trzeba ich podobnie ogolić za tydzień. Oraz oczywiście wygrać z Jagą jutro, tu nie ma innej opcji, jeżeli faktycznie chcemy się utrzymać.

ZL ma jeszcze Raków i Lecha, także jeszcze się nie utrzymali.
Pytanie czy r wystawi nam za tydzień d.. tak samo jak dziś kretom. Bo jak nie to jesteśmy słabiutcy i moim zdaniem tego nie wygramy.
No ale wcześniej jest Jaga i brak zwycięstwa jutra postawi nas przed koniecznościĂ. dwóch zwycięstw, które i tak niekoniecznie dałyby utrzymanie.
Sytuacja na ten moment już bardzo bardzo mocno pachnie spadkiem.
Odpowiedz cytując