|
z jednej strony większa presja, z drugiej - Radomiak to frajerzy, trzeba ich podobnie ogolić za tydzień. Oraz oczywiście wygrać z Jagą jutro, tu nie ma innej opcji, jeżeli faktycznie chcemy się utrzymać.
ZL ma jeszcze Raków i Lecha, także jeszcze się nie utrzymali.
|