Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#853
Stary 06.05.2022, 19:34
z jednej strony większa presja, z drugiej - Radomiak to frajerzy, trzeba ich podobnie ogolić za tydzień. Oraz oczywiście wygrać z Jagą jutro, tu nie ma innej opcji, jeżeli faktycznie chcemy się utrzymać.

ZL ma jeszcze Raków i Lecha, także jeszcze się nie utrzymali.
Odpowiedz cytując