Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ReMix
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
89731
06.05.2022, 17:52
Za ta polityke zarzadu "na chybil - trafil" zaplacimy spadkiem..
ReMix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReMix
Znajdź inne posty napisane przez ReMix