Szneka napisał(a):

|
Jak to się dzieje, że Sekulski Angielski śpiączka Mak Gąska Warchoł Zwoliński- gracze mocno przeciętni błyszcza w naszej lidze a u nas od lat nie ma nikogo, kto wzniósłby się na wysoki poziom? Pomijam Ashrafa i Yeboaha bo sprzedaż tej dwójki to był bardzo dobry ruch. Fakt, że kolejny sezon gramy bez napastnika doprowadza do wściekłości , widząc ile goli strzelają w/w zawodnicy.
|
Właśnie jak to się dzieje... I jakie z tego wnioski. Moim zdaniem.
* przeciętny piłkarz może grać bardzo dobrze i robić różnicę w naszej nieszczęsnej lidze.
* teoretycznie dobry i drogi piłkarz może kopać się po czole w naszej nieszczęsnej lidze.
* tłumaczenie wszystkiego pieniędzmi to mydlenie oczu.