Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89724
Stary 06.05.2022, 11:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jak to się dzieje, że Sekulski Angielski śpiączka Mak Gąska Warchoł Zwoliński- gracze mocno przeciętni błyszcza w naszej lidze a u nas od lat nie ma nikogo, kto wzniósłby się na wysoki poziom? Pomijam Ashrafa i Yeboaha bo sprzedaż tej dwójki to był bardzo dobry ruch. Fakt, że kolejny sezon gramy bez napastnika doprowadza do wściekłości , widząc ile goli strzelają w/w zawodnicy.
Właśnie jak to się dzieje... I jakie z tego wnioski. Moim zdaniem.

* przeciętny piłkarz może grać bardzo dobrze i robić różnicę w naszej nieszczęsnej lidze.

* teoretycznie dobry i drogi piłkarz może kopać się po czole w naszej nieszczęsnej lidze.

* tłumaczenie wszystkiego pieniędzmi to mydlenie oczu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując