Dive Pirate napisał(a):

Fazlagić to idealny przykład jak amotorską, nieudolną i debilną politykę sportową prowadzimy.
W momencie gdy potrzebujemy kogoś na już do grania a w szczególności napastnika, wywalamy pół bańki euro na jakiegoś ogórka ze środka pola z którego być może coś będzie za rok lub dwa. Potem musimy jeszcze wziąć Poletanowica na kontrakt bo Fazlagić nie zadziałał.
|
To wszystko jest niestety pokłosiem braku pionu sportowego z prawdziwego zdarzenia. Magik od football managera nie sprawdził się i został słusznie wywalony. Ciężko powiedzieć, kto przejął jego obowiązki, ale ostatnie transfery (Manu, Colley, Tsitaishvili, Poletanovic) - swoją drogą całkiem niezłe, pozwalają mieć nadzieję, że doradza im teraz ktoś, kto ma nieco rozeznania.