|
Też wydaje mi się, że niezależnie od tego, czy się utrzymamy, czeka nas w lecie transferowe tornado.
W przypadku utrzymania - mam nadzieję, że trio chyba już zrozumiało, że darmowym szrotem piłkarskim może się kolejny raz nie udać i może coś sypną na transfery.
W przypadku spadku nie łudzę się - obecny szrot zostanie zastąpiony przez szrot gotowy grać za kontrakty I-ligowe. Będziemy w pasku dorabiać kolejne dziurki i zaciskać jeszcze bardziej, żeby przy ograniczonym (z powodu spadku) budżecie nie zwiększać zadłużenia i to niestety będzie miało swoje odzwierciedlenie w kadrze.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|