|
Ewolucja? a ja myślę, że będzie rewolucja. Rosa odejdzie, Broda wypożyczenie, Hoyo i Żyłka wypożyczenie, Szota odejdzie, Szot wypożyczenie, Hanousek mógłby zostać ale pewnie odejdzie. na samych tyłach jest 7 ludzi. Pomoc- Citaiszwili pewnie odejdzie, Hugi też, Kuba koniec kariery, Wachowiak, Szywacz, Duda pewnie znów wypożyczenie, Manu odejdzie bo zlikwidują komin płacowy, Fernandez pewnie coś lepszego znajdzie. Zostają Kliment i Skvarka z którymi podobnie jak z Sadlokiem należy rozwiązać kontrakty. zapowiada się więc 15-18 transferów. aha jeszcze Żukow
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|