|
I myślę, że ktoś przed nami da nam jeszcze prezent albo dwa, tyle, że my musimy coś wygrać, najlepiej dwa razy, a to są dla nas raczej niedostępne rejestry kunsztu piłkarskiego i profesjonalizmu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|