Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2084
Stary 05.05.2022, 15:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Niczego nie muszę

Niezmiennie mnie po prostu bawisz z obroną tego człowieka, z tym Twoim "buntem inspirowanym przez władze klubu" i tak dalej... Nie zastanawia Cię kompletnie dlaczego Niemiec milczy odnośnie powodów rozstania z naszym klubem, nie dała Ci do myślenia nawet jego późniejsza "kariera" po rezygnacji Wisły z jego usług. No ale już kończę, bo i tak nic nowego nie wniosę do dyskusji. Zostań przy swoim, pozwól że ja pozostanę przy swoim.
Pogodzę Was - Hyballa ma ze sobą problemy, a zarząd i właściciele winni, że go wzięli, a potem nie potrafili profesjonalnie się pozbyć.

Pozdrawiam serdecznie
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując