serek.c2 napisał(a):

Ja bym na Twoim miejscu do średniej punktowej liczył tylko wygrane mecze
|
Rozumiem że musisz trzymać przyjętą linię, ale nasza aktualna sytuacja dowodzi kto miał rację rok temu. Wariat Hyballa czy władze klubu.
A do średniej liczę wszystkie mecze do buntu w Bielsku.11 meczów 18 punktów, sam sobie podziel jak nie wierzysz. Buntu inspirowanego przez władze klubu na szkodę klubu. Teraz mamy tego efekty.