Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 05.05.2022, 11:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym na Twoim miejscu do średniej punktowej liczył tylko wygrane mecze
Rozumiem że musisz trzymać przyjętą linię, ale nasza aktualna sytuacja dowodzi kto miał rację rok temu. Wariat Hyballa czy władze klubu.

A do średniej liczę wszystkie mecze do buntu w Bielsku.11 meczów 18 punktów, sam sobie podziel jak nie wierzysz. Buntu inspirowanego przez władze klubu na szkodę klubu. Teraz mamy tego efekty.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując