pepe72 napisał(a):

Niestety Wisła musi patrzeć na "sąsiadów". Tak długo jak jesteśmy na miejscu spadkowym to utrzymanie zależy nie tylko od naszych wyników ale też od zespołów przed (i za) nami.
.
|
My tak patrzymy na naszych sąsiadów od +/- 10 kolejek tylko szkopol w tym że zapominamy patrzeć na siebie.