Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.05.2022, 23:17
Baaaardzo dużo zależy od piątkowego wyniku Zagłębia z Radomiakiem.

Jeśli Zagłębie wygra, to i my musimy wygrać na 100%. Ciekawe, czy nasze asy wytrzymają presję w takim wypadku (oczywiście liczę, że Zagłębie przegra i nie będzie trzeba testować wytrzymałości na stres u naszych wirtuozów).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując