|
Baaaardzo dużo zależy od piątkowego wyniku Zagłębia z Radomiakiem.
Jeśli Zagłębie wygra, to i my musimy wygrać na 100%. Ciekawe, czy nasze asy wytrzymają presję w takim wypadku (oczywiście liczę, że Zagłębie przegra i nie będzie trzeba testować wytrzymałości na stres u naszych wirtuozów).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|